Konkurs na krótki film komediowy organizowany w ramach Festiwalu Komedii w Wiśle „Pandemia Śmiechu”
Wkręć się w Komedię! Filmowy konkurs z nagrodami

Lubisz żartować? Filmy komediowe możesz oglądać na okrągło? A żaden kabaret czy stand-up nie ma przed Tobą tajemnic? Świetnie! Weź udział w Konkursie Filmowym, który odbędzie się w ramach wiślańskiego Festiwalu Komedii „Pandemia Śmiechu”.

Zadanie konkursowe

Twoim zadaniem jest stworzenie kreatywnego, krótkiego filmu w konwencji komediowej. Jeśli Twój film będzie zawierać treści promujące walory turystyczne obszaru działania Lokalnej Grupy Działania „Cieszyńska Kraina” jury konkursowe przydzieli Ci dodatkowe punkty. 🙂

Film powinien trwać maksymalnie 120 sekund. Zgłaszany film może być nakręcony dowolną techniką i dowolnym urządzeniem. Dopuszczalna jest każda forma artystyczna (film, teledysk, reportaż, animacja, itp.). Ważne: Muzyka użyta do filmu musi pochodzić z legalnego źródła, powinna być udostępniona na licencji Creative Commons.

Uczestnikiem konkursu mogą być osoby w przedziale wiekowym 12 – 100 i więcej lat. Nie chcesz tworzyć filmu sam? Nic nie szkodzi! Możesz zrobić to razem ze swoim zespołem. Pamiętaj jednak, że możecie zgłosić tylko jeden film (tak jak osoby indywidualne).

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnionymi i podpisanymi: Metryką filmu i Kartą zgłoszenia należy w nieprzekraczalnym terminie do 30 czerwca 2021 r. do godziny 18.00 przesłać mailem na adres: wot@wisla.pl lub internetową platformą do udostępniania plików, lub dostarczyć na pendrive osobiście, listownie, kurierem pod adresem: Wiślańska Organizacja Turystyczna, Pl. B. Hoffa 3, 43-460 Wisła.

Nagrody

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi 11.07.2021 r. w trakcie trwania Festiwalu Komedii w Wiśle „Pandemia Śmiechu”.

Zapraszamy do kreatywnego udziału, tym bardziej, że na zwycięzcę czeka fantastyczna nagroda w postaci tygodniowego pobytu w Apartamencie Miejskim w Wiśle. 🙂

Szczegółowe warunki udziału w konkursie dostępne są poniżej w Regulaminie Konkursu.

Regulamin konkursu na krótki film komediowy w ramach Festiwalu Komedii w Wiśle „Pandemia Śmiechu”.

Załącznik nr 1 Metryka filmu

Załącznik nr 2 Karta zgłoszenia

Załącznik nr 3 Oświadczenie rodzica opiekuna prawnego

Pozostałe aktualności: