Hotel Crystal Mountain
ul. Bukowa 19A
43 – 460 Wisła
tel. 33 44 34 800
www.crystal-mountain.pl
rezerwacja@crystal-mountain.pl

Hotel Crystal Mountain to nowy, 5* obiekt w Wiśle posiadający 491 nowoczesnych pokoi, położony na zboczu Góry Bukowej, skąd rozpościera się przepiękna panorama na miasto i okoliczne szczyty. Niewątpliwym atutem tego miejsca jest największy na Śląsku hotelowy Aquapark Blue Lagoon z basenem pływackim Black Pool oraz zewnętrznym bezkresnym basenem „Infinity”. Ponadto szereg zjeżdżalni, Rwąca Rzeka, wanny z jacuzzi, a także strefa saun rytualnych, suchych, infrared i parowych. 
Odprężeni i zregenerowani wyjdą Państwo z Salonu Dr Irena Eris Beauty Partner, a w hotelowym lobby oraz Clubie Level One zrelaksują się Państwo przy dobrym drinku i muzyce. Z myślą o Gościach, którzy dbają o kondycję fizyczną, powstała specjalna strefa fitness. 
W dwóch restauracjach – Panorama i Crystal, będzie można posmakować dań regionalnych i międzynarodowych, jednocześnie podziwiając piękne widoki. Dla najmłodszych gości Hotel oferuje basen z brodzikami i Żółtą Łodzią Podwodną, a także Kids Club oraz Game Room.

Crystal Mountain nie zapomniał też o gościach biznesowych, oddając do ich dyspozycji kilka sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 900 mkw.