Wisła za Połowę 25 – 27 września 2015 r.

Wisła za Połowę 2015W ramach akcji „Wisła za Połowę” obiekty noclegowe, gastronomiczne, atrakcje turystyczne i inne podmioty działające w Wiśle obniżą swoje ceny na zadeklarowane usługi i towary o połowę, aby zachęcić do wypoczynku w naszym mieście oraz wzięcia udziału w proponowanych imprezach. Miasto Wisła włączyło się do akcji poprzez obniżenie opłaty miejscowej o 50% dla turystów przebywających w Wiśle dłużej niż 1 dobę.

kliknij tutaj: PODMIOTY BIORĄCE UDZIAŁ W AKCJI „WISŁA ZA POŁOWĘ

 Lista obiektów uczestniczących w akcji aktualizowana jest na bieżąco i publikowana na stronie internetowej  www.wisla.pl. oraz www.wot.wisla.pl.

Podmioty zainteresowane udziałem w akcji proszone są o kontakt z biurem Wiślańskiej Organizacji Turystycznej pod nr tel. 33 855 3456 lub mailowo: wot@wisla.pl.

Informacje dotyczące imprez, przyjeżdżający do Wisły otrzymają w miejscu zakwaterowania. Centralny Punkt Informacyjny akcji „Wisła za Połowę” czynny będzie w dniach 25 – 27.09.2015 r. w Centrum Informacji Turystycznej, pl. B. Hoffa 3 (Dom Zdrojowy na rynku – siedziba Wiślańskiej Organizacji Turystycznej). Kontakt do organizatora: 33 855 3456, wot@wisla.pl

Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za nie wywiązanie się z zobowiązań dotyczących obniżki cen przez deklarujące udział w akcji podmioty gospodarcze – jednakże prosimy o informacje o takich zdarzeniach.

Podziel się informacją

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More