Warsztaty „Wykorzystanie portali społecznościowych w turystyce – Facebook Pro”

fbWiślańska Organizacja Turystyczna zaprasza na bezpłatne warsztaty „Wykorzystanie portali społecznościowych w turystyce – Facebook Pro”, które odbędą się 19 października w godz. 10.00 – 17.00 w Hotelu Gołębiewski. Szkolenie jest dedykowane dla gestorów, którzy posiadają strony firmowe – fanpage na Facebooku. Uczestnicy dowiedzą się m. in., jak zarządzać stroną oraz jakie podjąć działania aby stała się skutecznym narzędziem marketingowym.

Warsztaty są współfinansowane przez Urząd Miejski w Wiśle. Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o kontakt mailowy (wot@wisla.pl). Na zgłoszenia czekamy do 11 października b.r. Nie zwlekajcie – liczba miejsc jest ograniczona!

Prowadzący Piotr Chmielewski: założyciel agencji Social Media Now, doradca i szkoleniowiec. Od 2010 roku przeprowadził ponad 600 dni szkoleniowych dla kilku tysięcy osób. W zajęciach biorą udział marketingowcy, przedsiębiorcy oraz pracownicy agencji reklamowych, których celem jest optymalizacja działań w mediach społecznościowych. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej i Szkoły Trenerów Biznesu FRDL. Prowadzona przez niego agencja została wyróżniona przez Facebooka, na globalnej stronie prezentującej najciekawsze studia przypadku z całego świata (https://www.facebook.com/business/success/homebook-pl).

Podziel się informacją

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More