Negocjacje biznesowe – szkolenie

Logo-WisłaWiślańska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu negocjacji biznesowych, które odbędzie się w Hotelu Gołębiewski w dniach 24 i 25 kwietnia b. r. Celem warsztatów jest rozwój umiejętności prowadzenia skutecznych negocjacji – takich, które prowadzą do uzyskania spodziewanego rezultatu biznesowego przy zachowaniu dobrych relacji z partnerem. Szkolenie poprowadzi Ewa Wiśniewska Brzoza.

Zakładane rezultaty szkolenia:

  1. Poszerzona i pogłębiona wiedza o procesie negocjacji, jego etapach i zasadach negocjowania
  2. Świadomość własnego stylu negocjacyjnego, jego silnych i słabych stron
  3. Umiejętność przygotowania się do negocjacji, zaplanowania własnej strategii i przewidzenia strategii drugiej strony
  4. Umiejętność przeprowadzenia efektywnych rozmów na wszystkich etapach procesu negocjacyjnego
  5. Zdolność rozpoznawania pułapek negocjacyjnych (np. manipulacje) i wiedza, jak je omijać

 

Aby umożliwić większej liczbie osób uczestnictwo, warsztaty zostały podzielone na grupy. Warsztaty odbędą się w czterech grupach: A, B, C i D. Program zajęć w każdej grupie jest taki sam, czas trwania wynosi 4 godz. Poniższa tabela przedstawia termin szkolenia danej grupy.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o przesłanie zgłoszenia z podaniem imienia i nazwiska oraz wskazaniem grupy, w której chcą uczestniczyć na adres wot@wisla.pl do czwartku 20 kwietnia b.r. W szkoleniu może wziąć udział jedna osoba z danego obiektu. Liczba miejsc jest ograniczona! Osoby, które nie poinformują o rezygnacji ze szkolenia do dwóch dni przed jego terminem zostaną obciążone opłatą w wysokości 300 zł.

Szkolenie jest finansowane ze środków Wiślańskiej Organizacji Turystycznej i Gminy Wisła w ramach realizacji zadania publicznego.

 

Data Godzina 9.00 – 13.00 Godzina 14.00 – 18.00
24 kwietnia (poniedziałek) Grupa A Grupa B
25 kwietnia (wtorek) Grupa C Grupa D

 

Podziel się informacją

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More